معرفی شرکت

شرکت توسعۀ پایدار؛ نخستین مرکز خدمات تجارتی (Business Hub) در افغانستان است که از سال 1402 خورشیدی در شهر هرات، با جواز شماره «86619» زیر نظر اداره‌ی محترم وزارت صنعت و تجارت، تأسیس گردیده است.

این شرکت با ارائه‌ی خدمات مشوره‌دهی و حمایتی به شرکت‌ها و کارآفرینان، آن‌ها را کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن در کسب‌وکار خود پیشرفت نمایند. هم‌چنان با حمایت این شرکت، مجریان کسب‌وکارها می‌توانند به‌گونه‌ای بهتر به طراحی و اجرای استراتیژی‌های مناسب کاری دست پیدا کنند.

مدیران توسعۀ پایدار متشکل از متخصصانی اند که تجربه کاری طولانی در زمینه مشوره‌دهی اقتصادی، مدیریتی، حقوقی و تکنالوژیکی کسب‌و‌کارها دارند. همه‌ی اعضای این شرکت، با داشتن تخصص کافی در زمینه‌های یادشده، دانش و تجربیات لازم برای راهنمایی شرکت‌ها و کارآفرینان در مسیر پیشرفت کسب‌وکارهایشان را دارند. همچنین، با توجه به نیازها و وضعیت هر شرکت، به شخصی‌سازی خدمات مشوره‌دهی خود می‌پردازند.

این شرکت امکانات و تجهیزات زیادی را برای کسب‌وکارهای عضو ایجاد کرده است که می‌توان به ایجاد اتاق‌های کاری، تهیه امکانات اداری، تهیه امکانات کنفرانس‌ها و برنامه‌های آموزشی، ایجاد فضای کاری مشترک، کمپیوتر لب و فضای تفریحی اشاره نمود.

2914501 معرفی
چت
1
💬 نیاز به کمک دارید؟
Scan the code
سلام وقت بخیر!
چگونه می‌توانیم با شما همکاری نمائیم؟