مشاوره رایگان

بزنس هاب‌ توسعه پایدار خدمات متنوعی را برای شرکت‌ها ارائه می‌دهد تا در توسعه و بهبود عملکرد آن‌ها کمک کند. اکثر بزنس‌هاب‌ها هزینه‌هایی را در قبال ارائه‌ی خدمات خویش دریافت می‌کنند و هیچ خدمت رایگانی را برای شرکت‌ها ارائه نمی‌کنند. با آنکه اکثریت خدمات بزنس‌هاب توسعه پایدار نیز با دریافت هزینه صورت می‌گیرد، بازهم به‌دلایل درک وضعیت شرکت‌ها، در زیر چندین خدمت رایگان یا با هزینه کمتر را برای شرکت‌ها ارائه‌ می‌کنیم:

1- مشاورۀ ابتدایی

بزنس‌هاب توسعۀ پایدار، مشوره‌های رایگان یا با هزینه کمتری را در زمینه توسعه و بهبود عملکرد محیطی و اجتماعی شرکت‌ها ارائه می‌دهد. این مشاوره‌ها می‌توانند شامل ارائه‌ی وضعیت کلی بازار و صنعت و ارائه‌ی پیشنهادات کلی باشد.

2- آموزش‌های آنلاین

بزنس هاب توسعه پایدار در نظر دارد تا دوره‌های آموزشی آنلاین رایگان یا با هزینه کمتر را ارائه کند. این دوره‌ها می‌توانند در زمینه‌هایی مانند مدیریت اداری، استراتژی‌های اجتماعی و مسئولیتهای اجتماعی شرکتی و غیره باشند.

3- اشتراک‌گذاری منابع و اطلاعات

 بزنس هاب‌ توسعه پایدار می‌تواند به شرکت‌ها دسترسی به منابع و اطلاعات مرتبط با توسعه تجارت را به‌صورت رایگان فراهم کند. این منابع می‌توانند شامل گزارش‌ها، مقالات و کتاب‌های مرتبط باشد.

برای کسب معلومات بیشتر در مورد عضویت بزنس‌هاب فورم ذیل را تکمیل نموده ارسال فرمائید.

57694 مشاوره رایگان
چت
1
💬 نیاز به کمک دارید؟
Scan the code
سلام وقت بخیر!
چگونه می‌توانیم با شما همکاری نمائیم؟