خدمات ما به استارت‌اپ‌ها

بزنس‌هاب توسعۀ پایدار(Towsaeah Paydar Business Hubs) مرکزی است که برای شرکت‌ها و استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا فضای کاری و خدمات حمایتی ارائه می‌دهد. این مکان برای ایجاد یک محیط کاری مشترک و همکاری بین شرکت‌ها و کارآفرینان بهره‌برداری می‌شود. در زیر، برخی از خدماتی که بزنس هاب‌ توسعۀ پایدار به استارتاپ‌ها ارائه می‌دهد را ارائه می‌کنیم:

conference room راه‌اندازی کسب‌وکار
conference room راه‌اندازی کسب‌وکار

فضای کاری اشتراکی

بزنس هاب‌ فضای کاری اشتراکی ارائه می‌دهد که استارتاپ‌ها و کارآفرینان می‌توانند از آن استفاده کنند. این فضا معمولاً دارای میزها، چوکی‌ها، اینترنت پرسرعت و امکانات دیگری است که به استارتاپ‌ها اجازه می‌دهد در یک محیط کاری انعطاف‌پذیر و همکارانه فعالیت کنند.

Data security 05 راه‌اندازی کسب‌وکار
Data security 05 راه‌اندازی کسب‌وکار

خدمات پشتیبانی

بزنس هاب‌ توسعۀ پایدار خدمات پشتیبانی از جمله خدمات اداری، خدمات حسابداری، خدمات حقوقی و خدمات IT را برای استارتاپ‌ها فراهم می‌کند. این خدمات به استارتاپ‌ها کمک می‌کنند تا به طور مؤثرتر و کارآمدتر مدیریت شوند و به جنبه‌های غیرهسته‌ای کسب و کار خود تمرکز کنند.

Presentation Vector
Presentation Vector

رویدادها و آموزش‌ها

بزنس هاب‌ توسعۀ پایدار رویدادها، کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند که به استارتاپ‌ها کمک می‌کند مهارت‌ها و دانش‌های لازم را برای رشد و توسعه کسب و کار خود به دست آورند. این رویدادها فرصتی است برای شبکه‌سازی، یادگیری از تجربیات دیگران و به اشتراک گذاری ایده‌ها و راهکارهای نوآورانه.

Happy woman chatting with friends online راه‌اندازی کسب‌وکار
Happy woman chatting with friends online راه‌اندازی کسب‌وکار

شبکه‌سازی و همکاری

توسعۀ پایدار فضایی را برای شبکه‌سازی و همکاری بین استارتاپ‌ها، کارآفرینان و نهادهای حمایتی فراهم می‌کند. این فضا امکان برقراری ارتباط با افراد و شرکت‌های دیگر را فراهم می‌کند و از تبادل اطلاعات، ایده‌ها و منابع بین اعضای بزنس هاب‌ حمایت می‌کنند.

money investment backup راه‌اندازی کسب‌وکار
money investment backup راه‌اندازی کسب‌وکار

دسترسی به منابع مالی

بزنس هاب‌ توسعۀ پایدار به استارتاپ‌ها امکان دسترسی به منابع مالی و سرمایه‌گذاری را فراهم خواهد کرد. توسعۀ پایدار می‌تواند ارتباطات با سرمایه‌گذاران، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سازمان‌های حمایتی را برقرار کند.

consultation راه‌اندازی کسب‌وکار
consultation راه‌اندازی کسب‌وکار

راهنمایی و مشاوره

توسعۀ پایدار خدمات راهنمایی و مشاوره به استارتاپ‌ها ارائه می‌دهد. این خدمات شامل مشاوره در زمینه استراتژی کسب و کار، بازاریابی، توسعه فناوری، مدیریت منابع انسانی و سایر جنبه‌های کسب و کار است. این راهنمایی و مشاوره به استارتاپ‌ها کمک می‌کند تا از تجربه و دانش افراد متخصص در این حوزه‌ها بهره‌برداری کنند.

چت
1
💬 نیاز به کمک دارید؟
Scan the code
سلام وقت بخیر!
چگونه می‌توانیم با شما همکاری نمائیم؟