دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار با مسئول دفتر اسلامیک ریلیف در ولایت هرات!

دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار با مسئول دفتر اسلامیک ریلیف در ولایت هرات!

دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار با مسئول دفتر اسلامیک ریلیف در ولایت هرات!

هیئت رهبری بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار به تاریخ 24 حوت ۱۴۰۲ خورشیدی مطابق به 14 مارچ ۲۰۲۴ میلادی، با نماینده‌ی دفتر Islamic Relief(اسلامیک ریلایف)، نورالدین حقیاردر مقر این دفتر دیدار و ملاقات داشت. موضوع اصلی این دیدار، درخواست همکاری از دفتر Islamic Relief برای ایجاد پیوند بین بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار و کسب و کارهای همکار با این دفتر به عنوان پل ارتباطی بود.

 

در این جلسه، نخست محترم زلمی ایثار مسئول دفتر کورداید هرات، نقش و اهمیت بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار را بیان کرده و بر تداوم و تقویت همکاری با بزنس‌هاب تأکید کرد. سپس محترم استاد بصیراحمد حصین مدیر عمومی مرکز به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار پرداخته و نقش این مرکز را به مثابه‌ی کلینیک اقتصادی عنوان کرد.

 

در ادامه استاد شمس‌الحق فضل کارشناس اقتصادی مرکز به ایراد فلسفه‌ی وجودی بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار پرداخت و در رابطه به چالش‌ها و مشکلات فراروی کسب و کارها صحبت کرد و نشان داد که بزنس‌هاب نقش بردارنده‌ای در حل این چالش‌ها و مشکلات دارد. همچنین در ادامه، استاد یحیی مجددی کارشناس حقوقی مرکز به بیان مشکلات حقوقی کسب و کارها پرداخت و به ارائه‌ی چارچوبی از خدمات بزنس‌هاب در حوزه‌ی حقوقی پرداخته، اهداف و پلان‌های مرکز در حوزه‌ی حقوقی در سال ۱۴۰۳ را مطرح کرد.

 

در پایان، محترم نورالدین حقیار نماینده‌ی دفتر اسلامیک ریلیف، ضمن عرض خوش آمدید مجدد، به استقبال از ایجاد مرکز برای نخستین بار در افغانستان در راستای معرفی پروژه‌ها و برنامه‌های Islamic Relief و ایجاد فرصت‌های همکاری و حمایت از این مرکز به ایراد سخن پرداختند.

به اشتراک بگذارید

پست های مربوطه

چت
1
💬 نیاز به کمک دارید؟
Scan the code
سلام وقت بخیر!
چگونه می‌توانیم با شما همکاری نمائیم؟