دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب با مسئولین دفتر واسا

دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب با مسئولین دفتر واسا

دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب با مسئولین دفتر واسا

هیئت رهبری بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار به تاریخ ۶ حمل ۱۴۰۳ خورشیدی مطابق به ۲۵ مارچ ۲۰۲۴ میلادی، با مسئولین موسسه‌ی WASS  (واسا) هر یک محترمین غلام سخی خطیبی و محمد سخی در مقر ریاست این دفتر پیرامون دعوت به حمایت و همکاری این موسسه از فعالیت‌ها و برنامه‌های بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار، دیدار و ملاقات داشت.

در این دیدار ابتداء محترم زلمی ایثار مسئول دفتر کوردی‌اید هرات، پیرامون هدف ایجاد بزنس‌هاب به ایراد سخن پرداخت و بیان داشت که «ایجاد این مرکز فراهم آورنده‌ی مسیریست که می‌تواند نتیجه‌ی وافری جهت توسعه و رونق کسب و کارها داشته باشد».

سپس محترم استاد شمس الحق فضل کارشناس اقتصادی مرکز ضمن سپاس‌گذاری از فراهم نمودن فرصت این نشست، صحبت‌های خویش را در مورد انواع خدمات و برنامه‌های مرکز آغاز نمود و اذعان داشت که «بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار با تشخیص خلای دانش و مهارت‌های تخصصی شرکت‌ها، خود را ملزم به همکاری با شرکت‌ها می‌داند تا از مرحله‌ی سنتی به سمت مدرن عبور کنند» و در ادامه خواهان حمایت و همکاری جهت ارتباط سکتورهای خصوصی همکار با این موسسه با بزنس‌هاب شد.

در ادامه محترم دکتور بصیراحمد حصین مدیر عمومی مرکز ضمن روشنی در رابطه به پلان استراتژیک پنج ساله‌ی مرکز، راجع به فعالیت‌ها و خدمات و همچنین فراهم آوری تسهیلات و امکانات برای اعضاء  این مرکز صحبت نمود و بیان داشت که بزنس‌هاب توسعه‌ی پایدار نقش چتر حمایتی جهت توسعه‌ و گسترش کسب و کار ها دارد.

بعدا محترم استاد نذیراحمد سدید نوری کارشناس اقتصادی مرکز پیرامون نحوه‌ی عملکرد مرکز صحبت نموده و اذعان نمود «بیش از اینکه تقاضا محور به پیش‌برد برنامه ها و فعالیت‌های خویش بپردازیم تمرکز مان بیشتر به سمت عرضه محوریست» و در اخیر در رابطه به ایجاد ارتباطات و شبکه سازی با بزنس‌هاب‌های سایر کشورها صحبت نمود.

در پایان نمایندگان موسسه WASSA (واسا) ضمن خوش‌آمد گویی و قدردانی، از برنامه‌ها و اهداف این مرکز اعلام حمایت و همکاری نمود و در اخیر به دست اندرکاران این مرکز آرزوی موفقیت نمودند.
IMG 9369 دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب با مسئولین دفتر واسا IMG 9404 دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب با مسئولین دفتر واسا IMG 9408 دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب با مسئولین دفتر واسا IMG 9410 دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب با مسئولین دفتر واسا IMG 9417 دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب با مسئولین دفتر واسا IMG 9421 دیدار هیئت رهبری بزنس‌هاب با مسئولین دفتر واسا

به اشتراک بگذارید

پست های مربوطه

چت
1
💬 نیاز به کمک دارید؟
Scan the code
سلام وقت بخیر!
چگونه می‌توانیم با شما همکاری نمائیم؟